Lusterka samochodowe z elektronicznym sterowaniem.

Producenci samochodów, wciąż wprowadzają do swoich modeli coraz to inne udoskonalenia, które mogą wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Jedną z takich nowości, która jest właściwie znana od jakiegoś czasu są lusterka samochodowe sterowane automatycznie.

Lusterka samochodowe automatycznie sterowane dają znacznie większe możliwości niż te ustawiane tradycyjnie. Dla wielu kierowców ustawienie lusterek bywa dość problematyczne. W ogóle boczne lusterka mogą niektórym z nich przysporzyć wielu problemów.

Tymczasem za sprawą jednego przycisku można ustawić lusterka odpowiednio do fotela kierowcy, jak również całkiem je schować, tak by nie przeszkadzały w czasie parkowania, czy też wjeżdżania do wąskich bram i uliczek.

Automatycznie sterowane lusterka samochodowe pojawiają się w coraz to większej liczbie modeli samochodów. Chociaż przez to te ciągle zwiększają swoją cenę, to jednak okazuje się, że ta zaleta jest bardzo ważna dla klientów decydujących się na zakup samochodu.

Taka funkcjonalność lusterek pomoże kierowcom uniknąć wielu usterek tego elementu pojazdu, ponieważ uchronią je przed zadrapaniami lakieru oraz innymi usterkami. Tym samym zmniejszy się koszt napraw samochodu i ich częstotliwość.

Oferta

Naprawa i regeneracja wkładów,nakładek i całych lusterek. czytaj więcej

Oferta

Sprzedaż lusterek i lamp samochodowych.
czytaj więcej

KONTAKT:
tel:0601-68-14-27
tel:056-686-33-25