Dobre lusterka samochodowe umożliwiają jazdę w każdych warunkach.

Zmienne warunki pogodowe potrafią być koszmarem dla każdego kierowcy. Każdy, kto posiada prawo jazdy i czynnie z niego korzysta wie, że nie ma nic gorszego aniżeli nagła ulewa po piekącym słońcu albo mróz łapiący po deszczu. Nowoczesne samochody są konstruowane w taki sposób, żeby zapewnić kierowcy jak największy komfort jazdy. Posiadają takie wyposażenie i takie funkcje, które sprawiają, że w dużej części kierowcy prowadzi się łatwiej.

Dotyczy to jedynie dobrych aut z wyższej półki. Dla przykładu warto opisać na przykład lusterka samochodowe, od których bardzo wiele zależy. Dobre lusterka ułatwiają jazdę w każdych możliwych warunkach. W deszczu, mrozie, słońcu i śniegu łatwiej prowadzi się samochód i z niego korzysta, jeśli jest on wyposażony w ponad standardowe lusterka samochodowe.

Najlepsze lusterka samochodowe są automatycznie sterowane, podgrzewane i fotochromatyczne. Dzięki temu można je w łatwy sposób ustawić, nie trzeba się martwić o ich odmrażanie a poza tym, kiedy świeci oślepiające słońce to lusterka złagodzą jego negatywne działanie. Nowoczesność i taka wielofunkcyjność wpływa bardzo pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Wystarczy sobie pomyśleć, co się dzieje, kiedy pada marznący deszcz. Normalne lusterka samochodowe zamarzają wtedy pokrywając się powłoką lodu. Podgrzewane natomiast są cały czas odmrożone, ponieważ woda nie ma na nich nawet jak zamarznąć. Z kolei, kiedy poruszamy się po drogach wieczorem to wiemy, jak bardzo oślepiająco działają na nas światła jadących za nami samochodów. Dzięki fotochromom nie musimy się o nic martwić, odbicie będzie łagodne.

Oferta

Naprawa i regeneracja wkładów,nakładek i całych lusterek. czytaj więcej

Oferta

Sprzedaż lusterek i lamp samochodowych.
czytaj więcej

KONTAKT:
tel:0601-68-14-27
tel:056-686-33-25