Podgrzewane lusterka samochodowe zwiększą komfort jazdy w zimie.

Kiedy przyjdzie zima i spadnie pierwszy śnieg z pewnością żaden kierowca nie jest tym faktem zachwycony. Kiedy dzieci mogą w końcu lepić pierwsze tego roku śnieżki, ich rodzice muszą się zabrać za codzienne odśnieżanie samochodu.

Odśnieżanie samochodu to niezbyt przyjemne zajęcie. Zwłaszcza jeśli jeszcze na szybach pojawił się lód. Skrobanie szyb trochę może potrwać, dlatego też zawsze lepiej jest wyjść trochę wcześniej z domu, kiedy już wiemy że będziemy musieli to zrobić.

Na szczęście współcześnie wiele samochodów ma podgrzewane szyby. Szczególnie tą z tyłu, dzięki czemu chociaż tą jedną nie musimy się zajmować. Z przodu wystarczy włączyć nawiew na szybę i też po krótkiej chwili, lód będzie lepiej odchodził od szklanej tafli. Problematyczne mogą się natomiast okazać lusterka samochodowe.

Wielu producentów samochodów wpadło już na ten genialny pomysł, aby do swoich wozów zaprojektować podgrzewane lusterka samochodowe. Podgrzewane lusterka samochodowe mogą sprawić, że zapomnimy już o tej problematycznej kwestii w zimie.

Dzięki takim instalacjom już po krótkie chwili można wsiąść do samochodu i ruszyć w drogę. Teraz kierowcy wcale nie muszą obawiać się zimy. Mogą cieszyć się nią razem ze swoimi dziećmi i zabrać całą swoją rodzinę na zimową przejażdżkę.

Oferta

Naprawa i regeneracja wkładów,nakładek i całych lusterek. czytaj więcej

Oferta

Sprzedaż lusterek i lamp samochodowych.
czytaj więcej

KONTAKT:
tel:0601-68-14-27
tel:056-686-33-25