Jak należy ustawiać lusterka samochodowe.

Każdy kierowca powinien wiedzieć, w jaki sposób ustawiać lusterka samochodowe. W zasadzie można stwierdzić, że bez tego trudno byłoby zdać egzamin na prawo jazdy. Ustawianie lusterek samochodowych powinno stać się pierwszą czynnością, którą mamy się nauczyć na kursie, ponieważ jazda bez ustawionych odpowiednia dla każdego kierowcy lusterek, będzie po prostu niebezpieczna.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy powinno stać się najważniejsze dla każdego kierowcy. Tego właśnie powinni uczyć na wszystkich kursach prawa jazdy. Ośrodki szkoleniowe prowadzące lekcje w tej dziedzinie, często nie skupiają dużej uwagi na teorii co jest oczywiście bardzo dużym błędem.

Ustawienie lusterek samochodowych nie jest oczywiście niczym trudnym, jednak trzeba wiedzieć jak należy to zrobić. Nie chodzi tutaj o guziki, których mamy użyć do ustawienia lusterek, ale o to, co tak naprawdę mamy w nich zobaczyć.

Ustawiając lusterka samochodowe kierowca powinien ustalić sobie poziom widoczności otoczenia samochodu. Lusterka powinny obijać nie tylko drogę, ale również wsteczny horyzont. Najlepiej, jeśli linia łącząca jezdnię i to co się znajduje ponad nią, będzie określona mniej więcej w połowie lusterka. Jeśli chodzi o lusterko wsteczne to tym przypadku kierowca powinien ustawić je tak, aby zobaczyć w nim, jak najbardziej odległą przestrzeń.

Oferta

Naprawa i regeneracja wkładów,nakładek i całych lusterek. czytaj więcej

Oferta

Sprzedaż lusterek i lamp samochodowych.
czytaj więcej

KONTAKT:
tel:0601-68-14-27
tel:056-686-33-25